úvodná stránka
     
     
SLUŽBYREFERENCIEKONTAKTCERTIFIKÁCIE
OBLASTI SERVISNÝCH SLUŽIEB

SERVER MANAŽMENT, SPRÁVA SERVEROV A SIETÍ
Správa serverov a sieťovej infraštruktúry patrí k základným bodom našej servisnej starostlivosti. Servery sú najcitlivejšia časť vašej firemnej sieti, ktorá si vyžaduje premyslený návrh údržby i každého servisného zásahu. Na serveroch prevádzkujeme a využívame dostupné diagnostické nástroje, ktoré umožnia znížiť výpadky na minimum. Dobrý server neznamená len výber najkvalitnejšieho hardvéru, ale predovšetkým voľbu správneho softvérového riešenia. Odporučíme Vám optimálne riešenie korešpondujúce s Vašimi potrebami.

Realizáciu a kvalitný servis vám zabezpečíme k týmto platformám:

>> Microsoft Windows NT-2003

   

>> Linux, FreeBSD

   

Doporučujeme a predávame len značkové servery - z dôvodu vyladenej hardvérovej konfigurácie, softvérovej podpory, servisných nástrojov. Pri ich správe s úspechom používame aj náš systém Customer Monitor.

Komplexnosť našich služieb dopĺňajú poštové služby s kvalitným antispamom a prevádzka vašich webstránok. Vnímame ich ako nosnú časť Vašej komunikácie. Zabezpečujeme servis pre poštové systémy Microsoft Exchange, LINUX (Qmail, Postfix..). Zverte nám prevádzku poštových služieb a získate aj:

  1. Vysoko účinnú SEAL ANTISPAM službu s aktualizáciou komerčne udržiavaných vzoriek každých
    30 minút v kombinácii s inými antispam filtráciami.
  2. Spoľahlivú antivírovú ochranu s aktualizáciou komerčne udržiavaných vzoriek každých 30 minút.
  3. Synchronizované emaily, kontakty, úlohy do vašich mobilných zariadení.
  4. Prístup z akéhokoľvek zariadenia cez web rozhranie bez akejkoľvek inštalácie.
  5. Automatický odpovedač pre oznámenie času neprítomnosti ovládaný priamo používateľom poštovej schránky.


K serverom a sieťam neodlučiteľne patrí vzájomné prepojenie - kabeláž, príp. bezdrôtové alebo optické. Navrhneme Vám optimálnu sieť s vhodnými prenosovými médiami a komunikačnými prvkami - s ohľadom na Vaše potreby a finančné možnosti. Zrealizujeme Vám:

  • Metalické kabeláže do rýchlosti 10Gbit
  • Bezdrôtové siete aj vo väčších priestoroch, bezdrôtové prepojenie niekoľkých sietí
  • Optickú kabeláž.


DESKTOP MANAŽMENT, PODPORA POUŽÍVATEĽOV
Nezabúdame na fakt, že každú firmu tvoria ľudia. Preto vytvárame široký priestor na riešenie vašich požiadaviek. Vnímame vás ako používateľov, ktorí pomocou počítačovej techniky vytvárajú hodnoty. Nepotrebujete vedieť ako sa identifikujú miesta vzniku problémov a ako zabezpečiť ich odstránenie, resp. opravu. To je naša úloha - vaše pracovné prostredie bez stresov z techniky.

Preto podporujeme a do praxe nasadzujeme overené riešenia k údržbe pracovných staníc. Okrem Customer Monitor-u a veľkého množstva iných nástrojov si dávame záležať na počiatočnom návrhu vášho počítačového systému. Starostlivo vyberáme zariadenia, ktoré ho budú tvoriť a prideľujeme Vám zručného a ochotného technika, ktorý sa bude starať o jeho bezproblémovú funkčnosť.

Súčasťou podpory je nielen starostlivosť, ale aj dobrá komunikácia. Naši pracovníci sú školení v oblasti kontaktu so zákazníkom a v spojení so systémom Customer Desk, implementovanými normami ISO pre riadenie kvality, IT služieb a informačnej bezpečnosti nedochádza k situáciám, aby ostali niektoré objednávky nevybavené, či Vaše otázky a požiadavky nezodpovedané.


BEZPEČNOSŤ A VZDIALENÉ PRIPOJENIA DO FIREMNÝCH SIETÍ VPN
K ochrane Vašej počítačovej siete, ako aj dát, máme pripravené riešenia, ktoré Vám umožnia používať počítače bez obáv. Bezpečnosť nechápeme len ako pojem charakterizujúci kvalitnú ochranu počítačov pripojených na internet, resp. bezpečné prepojenie pobočiek a ochranu proti vírusom, ale predovšetkým ako súbor opatrení zabraňujúcich zneužitiu alebo strate informácií a narušeniu celkovej činnosti počítačového systému.

Nami spravované systémy sú navrhnuté tak, aby v prípade problémov (nielen s technikou), bolo možné určiť príčinu problému a vykonať rýchly cielený zásah.

Dynamicky rozvíjajúcou sa časťou IT je možnosť pracovať doma a byť pripojený vo firemnej sieti. Je to vďaka neustále sa zrýchľujúcim internetovým pripojeniam a prístupnejším technológiám vzdialeného prístupu. Zlepšujúce sa mobilné dátové pripojenia tento trend ešte posilnia. Máme pre vás pripravené riešenia, ktoré Vám umožnia bezpečne sa pripojiť odkiaľkoľvek na Váš firemný počítač, a prostredníctvom ktorých budete môcť aj pracovať s Vašimi programami s minimálnymi spomaleniami. Dosahujeme to kombináciou viacerých nástrojov, ktoré Vám radi predvedieme.


BEZPEČNÝ HOSTING PRE VAŠE SEVEROVÉ SLUŽBY
Pre prevádzku vašich serverov už máte od nás plnohodnotnú alternatívu. Prevádzka vlastného servera vo vašej spoločnosti nemusí byť nákladovo efektívne, hlavne ak vaši pracovníci sú na viacerých lokalitách. Postačí vám kvalitné internetové pripojenie a môžete využívať prístup k serveru, ktorý bude umiestnený na kvalitnom hardvéri, v priestoroch u renomovaného poskytovateľa hostingových priestorov s vysokým stupňom zabezpečenia.

Všetky údaje sú uložené na našich zariadeniach bez prístupu cudzej osobe. Sú zálohované na bezpečné miesto mimo hostingu. S údajmi pracujeme v zmysle noriem ISO 27001:2005 (informačná bezpečnosť)  a ISO 20000-1:2005 (poskytovanie IT služieb) a nikdy neopúšťajú prostredie riadené v zmysle spomenutých noriem.


BEZPEČNÝ HOSTING PRE VAŠE DÁTA A EMAILY PROSTREDNÍCTVOM HOSTOVANÉHO RIEŠENIA
Majte vždy po ruke emaily, kalendár, kontakty, poznámky, nech už ste kdekoľveka akékoľvek zariadenie práve používate. Zároveň majte istotu, že Vaše dáta nečíta nikto nepovolaný. Ponúkami privátnu spoľahlivú službu prevádzkovanú na našich zariadeniach v rámci programu SPLA od spoločnosti Microsoft. Základom je produkt MS Exchange a Windows technológie.

Alternatívou k našim službám je služba Office365 - hosting komunikačných služieb priamo od Microsoft. Získajte Outlook, Sharepoint, Lync. Naša spoločnosť v prípade výberu tohto riešenia zabezpečí spoľahlivú implementáciu včítane prepojenia s vašim AD.

Všetky údaje sú uložené na našich zariadeniach bez prístupu cudzej osobe. Sú zálohované na bezpečné miesto mimo hostingu. S údajmi pracujeme v zmysle noriem ISO 27001:2005 (informačná bezpečnosť)  a ISO 20000-1:2005 (poskytovanie IT služieb) a nikdy neopúšťajú prostredie riadené v zmysle spomenutých noriem.


PENETRAČNÉ TESTY, BEZPEČNOSTNÉ AUDITY
V dnešnej dobe je priama komunikácia na internete pre väčšinu spoločností úplne nevyhnutná a prieniky do sietí a aplikácií stále premyslenejšie.

Preto pre našich zákazníkov zabezpečujeme penetračné testovanie a bezpečnostné audity. Majú za úlohu odhaliť zraniteľnosti bez spôsobenia škôd. Každá sieť je iná a preto sú testy navrhované pre každého klienta samostatne. Základom sú testy v zmysle doporučenej metodiky, napríklad testy OWASP a simulované etické hackerské útoky. Cieľom testovania je celá IT infraštruktúra, ktorú spoločnosť využíva a ľudský faktor.

Naša spoločnosť disponuje aj špecializovanými nástrojmi, ktoré pomáhajú dlhodobo vyhľadávať, triediť a automatizovane upozorňovať na kritické bezpečnostné udalosti zamerané na zneužitie z vnútra.

Mám záujem o viac informácií týkajúcich sa servisných služieb >>

 

[späť na servisné služby]

 
 
VIAC INFORMÁCIÍ
  modely zákazníckeho servisu  
     
  servisné služby  
  služby a riešenia  
  úvodná stránka  
     
  spýtajte sa nás >>  
     
NEWS
  24.9.2014  
 

Nový report z IT servisu – transparentnosť pre udržanie kvality služieb
viac informácií»

 
   
  9.9.2014  
 

CDESK - nový pomocník do Vašej firmy radikálne zlepšujúci výsledky
viac informácií»

 
   
  3.3.2013  
 

Nový web customermonitor.sk
viac informácií»

 
   
  staršie správy >>  
  SEAL IT Services, s.r.o. - Topoľová 4, 811 04 Bratislava, tel.: +421 2 5479 1506, fax: +421 2 5478 9664 | e-mail | spýtajte sa nás >>
 
úvodná stránka